Zdvihák motorov

2T H-120

Cena: od 10€ s DPH / deň

Zdvihák motorov

2T H-120

od 10€ s DPH

cena / deň

Technické parametre

Zdvihák motorov určený na demontáž alebo montáž motora do karosérie. Ľahko sa s ním manévruje vďaka šiestim kovovým kolieskam a taktiež sa dá veľmi jednoducho poskladať pre ušetrenie miesta v dielni.

Maximálny zdvih ramena je 2350 mm (s maximálnou nosnosťou 500 kg). 
Vďaka tomu vám zdvihák poskytne maximálne pohodlie aj pri ťažkých závažiach. Vlastná hmotnosť zdviháku – žeriavu je iba 78 kg a vďaka šiestim rotujúcim kolesám môžete ľahko premiestniť zariadenie do prakticky ktoréhokoľvek bodu v dielni. Už nemusíte zápasiť s ťažkým nástrojom – všetko, čo musíte urobiť, je chytiť rukoväť a presunúť zdvihák na požadované miesto. 
Tento zdvihák sa dá rýchlo a ľahko prispôsobiť vašim aktuálnym potrebám. Rameno výložníka je možné rýchlo prispôsobiť potrebnej kapacite – štyri úrovne nastavenia kapacity (500 kg, 1T, 1,5T, 2T) vám umožnia ľahko prispôsobiť zariadenie konkrétnemu objektu. Len zaistite rameno v konkrétnej polohe.  

Máte záujem o prenájom
Zdvihák motorov

Zavolajte nám

Napíšte nám

Cenník prenájmu

1 - 3 dní

12€ s DPH Cena za deň
  •  

4 - 6 dní

11€ s DPH Cena za deň
  •  

7 - 10 dní

10€ s DPH Cena za deň
  •  

Záloha

100€ .
  •  

* Pri požičaní sa vyberá vratná záloha. Záloha sa vracia pri vrátení stroja, stroj pri vrátení musí byť v takom stave v akom sa prebral.

Máte záujem o prenájom
Zdvihák motorov

Zavolajte nám

Napíšte nám

Online dopytový formulár

Prosím vyplňte krátky formulár nižšie. Napíšte prosím, o ktorý stroj máte záujem, termín prenájmu. Ozveme sa vám v čo najkratšom čase.